Powrót do listy

To Bee Eco in the Postindustrial Environment

2024-07-01 09:00

2024-07-05 15:00

Gliwice, Stanisława Konarskiego 18A,,
EDUCATION AND CONGRESS CENTRE

Wydarzenie nie będzie tłumaczone na język migowy

Opis

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić kolegów i koleżanki z naszych instytucji partnerskich na całym świecie (dydaktyków akademickich, profesorów i wykładowców, specjalistów ds. kontaktów międzynarodowych) na Międzynarodowy Tydzień Kadry Politechniki Śląskiej, który odbędzie się w Gliwicach w dniach 1-5 lipca , 2024.

Wydarzenie to będzie skupiać się na różnorodnych działaniach edukacyjnych, których głównymi tematami będą ekologia i adaptacja do zmian środowiskowych w przemyśle. 20-lecie obecności Polski w UE jest tematem, który także chcielibyśmy poruszyć podczas naszego wydarzenia.

Głównym tematem tego szkolenia będą niesamowite pomysły i wykłady prowadzone przez specjalistów SUT, od historii regionu po teraźniejszość i możliwe przyszłe działania skupiające się na transformacji środowiska poprzemysłowego. Dodatkowo planujemy organizację działań społecznych, integrujących grupę, co da szansę na rozwój nowych partnerstw. Jedną z głównych części będzie wycieczka do Kopalni Węgla Węglowego Guido i Sztolni Królowej Luizy, emocjonujące przeżycie dające szansę poznania bogactwa Śląska wpływającego na rozwój naszej uczelni.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o poprzemysłowym regionie Śląska w Polsce i wielu wyzwaniach stojących przed modernizacją i rozwojem sektora nowych technologii.